k2FtbBdWr1

Щоквартальні курси підвищення кваліфікації за 24-годинною програмою на тему «Екологічна та промислова безпека при поводженні з відходами виробництва та споживання»

З метою реалізація державної політики у сфері поводження з відходами, Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління на базі кафедри екологічної безпеки проводить.

В процесі навчання буде розглянуто основні принципи та пріоритети національної екологічної політики у сфері поводження з відходами, законодавче та нормативно-правове забезпечення, Національна стратегія управління відходами в Україні до 2030 року, проблеми екологічно безпечного поводження з відходами, класифікацію відходів, єдність інформаційного простору в сфері поводження з відходами, життєві цикли відходів, утилізацію вторинної сировини, безпечну технологію рециклінгу відходів, еколого-економічні проблеми у сфері поводження з відходами на державному, територіальному та виробничому рівнях.

Після закінчення навчання слухачі отримають свідоцтво встановленого зразка про підвищення кваліфікації.

Курси відбудуться з 10 по 12 жовтня  2018 р. у приміщенні Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління за адресою: вул. Митрополита Василя Липківського, 35 корпус 2, м.Київ, 03035.

Деталі  у прикріпленому файлі.

заявка 10-12 жовтня

Ще більше новин:

Щодо сприяння українським імпортерам у пошуках партнерів зі США
Американська програма бізнес стажування "Інновації та ефективність в агробізнесі"
Конференція-відкриття Тренінгово-аплікаційного центру з питань управління житловою нерухомістю
Відбувся семінар-презентація програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області
Щодо каталогу сербських компаній які підлягають приватизації  
На Львівщині стартує Школа експортера для початківців