Відбувся семінар-презентація програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області

DSC06146 - Копія

26 травня в райдержадміністрації відбувся семінар-презентація програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області, в якому взяли участь представники малого бізнесу, представники місцевих відділень ПАТ «Ощадбанк», ПАТ КБ «Приватбанк» і ПАТ «Кредобанк».

Зі вступним словом виступив голова райдержадміністрації Володимир Кирилич.

Презентувала Програму начальник відділу економічного розвитку і туризму Ольга Хома. Вона зазначила, що обласний бюджет відшкодовує малому бізнесу частину відсотків за кредитом для придбання устаткування, інших основних засобів виробничого призначення, модернізацію технологічного процесу виробництва з метою зниження його собівартості, впровадження технологій енергоефективності у виробничий процес, розроблення нових видів продукції та промоцію бізнесу і пошук нових ринків збуту.

Даною програмою може скористатися підприємці, які здійснюють свою діяльність більше 24 місяців, чисельність персоналу складає не більше 50 осіб, річний дохід не перевищує 10 млн. євро. Види економічної діяльності під які можна отримати відшкодування – деревообробка, виробництво меблів, харчова переробка. Максимальна сума кредиту становить 750 тис. грн., термін кредиту до 36 місяців, розмір часткового відшкодування відсоткової ставки складає 14% річних.

Представники відділень банків району також  ознайомили суб’єктів підприємництва із умовами надання кредитів.