13 травня в Будинку воїна у Львові привітали з Днем матері жінок, чиї сини віддали своє життя за Незалежність України. Зі словами вдячності за те, що виховали справжніх героїв та патріотів України, звернулась до матерів загиблих українських захисників голова Львівської райдержадміністрації Христина Замула.
Очільниця району побажала матерям загиблих Героїв Божого благословення, міцного здоров`я та витримки. Також жінкам вручили квіти та вітальні листівки від голови Львівської обласної державної адміністрації Максима Козицького. Щирі вітання, теплі слова та побажання линули для матерів.
Ще більше новин:
Прийнято позитивне рішення щодо перерахунку грошової компенсації на придбання житла для ВПО, які про...
Велике будівництво: триває реконструкція Дороги Єдності
Ветерани війни можуть отримати до 1,5 мільйона гривень на підтримку агропідприємницької діяльності: ...
Ситуація на фронті станом на ранок 5 вересня
На Львівщині власники зруйнованого майна можуть отримати житлові сертифікати для купівлі нової домів...
Робоча зустріч у Пустомитівській громаді