k2FtbBdWr1

15 грудня – презентація платформи про здорове харчування у школах «Знаїмо»

У середу, 15 грудня, відбудеться презентація платформи про здорове харчування у школах «Знаїмо». znaimo.gov.ua є частиною реформи системи шкільного харчування, яка відбувається в Україні за ініціативи та під патронатом першої леді Олени Зеленської.

Платформу презентують:

– Олена Зеленська, перша леді;
– Ніколь Рудер, директорка з питань співробітництва Посольства Швейцарії в Україні;
– Мурат Шахін, голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні;
– Сергій Шкарлет, Міністр освіти і науки;
– Віктор Ляшко, Міністр охорони здоров’я.

Розробники та партнери платформи розкажуть про те, кому буде корисний такий ресурс, його наповнення, використання та роль у комунікаційній взаємодії з різними цільовими аудиторіями. Серед спікерів будуть присутні: заступник Міністра освіти і науки з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Артур Селецький, заступниця Міністра економіки Ірина Новікова, менеджерка швейцарсько-українського проєкту DECIDE «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» Валентина Полторак, координаторка освітнього компонента українсько-швейцарського проєкту «Діємо для здоров’я» Ірина Скорбун, виконавчий віце-президент SoftServe Володимир Семенишин.

Захід триватиме з 10:30 год до 11:45 год. Локація: КВЦ «Парковий», Київ, Паркова дорога, 16-а (офлайн-присутність для представників ЗМІ).

Акредитація ЗМІ для присутності на локації обов’язкова за посиланням або за телефоном 093 763 13 12. Акредитація доступна до 15:00 год 14 грудня.

Важливо! Для представників ЗМІ, які будуть знаходитись на локації, обов’язково мати сертифікат про повний курс вакцинації від COVID-19, негативний результат ПЛР-тестування чи експрес-тестування на антиген (дійсний 72 години) або сертифікат про одужання.

Онлайн-трансляція презентації буде відкрита для всіх без попередньої реєстрації на сторінках:

– Міністерства освіти і науки у Facebook та YouTube;
– Швейцарсько-українського проєкту DECIDE у Facebook;
– ЮНІСЕФ у Facebook;
– та інших партнерів.

Платформу про реформу шкільного харчування «Знаїмо» розроблено за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, швейцарсько-українського проєкту DECIDE («Децентралізація для розвитку демократичної освіти»), який впроваджує консорціум ГО DOCCU («Розвиток громадянських компетентностей в Україні») та Цюрихського педагогічного університету (PH Zurich, Швейцарія), а також українсько-швейцарського проєкту «Діємо для здоров’я»  («Скорочення поширеності факторів ризику неінфекційних захворювань в Україні»), який впроваджується консорціумом організацій – GFA Consulting Group, Університетськими клініками Женеви/Hôpitaux Universitaires de Genève, Благодійним фондом «Здоров’я жінки і планування сім’ї» та компанією One Health за підтримки Швейцарської Конфедерації. Технічний розробник – компанія SoftServe.