k2FtbBdWr1

15 листопада – Всесвіній день рециклінгу

Сьогодні, 15 листопада, відзначають Всесвітній день рециклінгу, або Всесвітній день вторинної переробки сировини.

Вперше цей захід провели жителі США у 1997 році з метою заохочення населення здавати відходи у вторинну переробку і купувати продукцію, зроблену з вторинної сировини. Поступово святкування Дня вторинної переробки поширилося і на інші небайдужі до цієї проблеми країни.

Зазвичай вторинній обробці піддають такі матеріали, як папір, скло, пластик тощо, а органічні відходи широко використовують у сільському господарстві.

Люди щодня продукують величезну кількість сміття, а більшість з нього підлягає повторній переробці, що, в свою чергу, принесло б чималу користь навколишньому середовищу та державі. Кожен може дати сміттю друге життя і цим подбати про стан навколишнього природного середовища.

Департамент екології та природних ресурсів зазначає, що для школярів та дошкільнят установами природно-заповідного фонду області проводяться заняття щодо сортування відходів та поширюються інформаційні зашити «Сортуй відходи правильно», які надруковано за кошти фонду ОНПС в межах екологічного заходу «Підготовка та видання поліграфічної продукції з екологічної тематики, створення відеотек».