k2FtbBdWr1

17 червня – аукціон з продажу прав оренди земельних ділянок під сільське господарство

17 червня  відбудеться земельний аукціон з продажу прав оренди 3 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної форми власності (за межами населеного пункту). Про це інформують у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА.

Пропоновані ділянки для  ведення товарного сільськогосподарського виробництва знаходяться:

– на території Комарнівської ТГ (Тулиголівська с.р.) Львівського району. Площа ділянки, що пропонується на торгах – 3,77 га. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою становить 10574,15 грн.

– на території Комарнівської ТГ (Підзвіринецька с.р.) Львівського району. Площа ділянки, що пропонується на торгах – 17,03 га. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою становить 5295,41 грн.

– на території Комарнівської ТГ (Підзвіринецька с.р.) Львівського району. Площа ділянки, що пропонується на торгах – 18,00 га. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою становить 5014,18 грн.

Місце проведення торгів: Львівська область, м. Львів, вул. Сахарова,46. Початок земельних торгів об 11:00 год. Реєстрація учасників земельних торгів в день проведення з 08:00 год до 10:40 год за адресою: м. Львів, вул. Сахарова, 46.

Останній день прийому заяв 11 червня 2021 року до 14:30 год.

«Земельні торги служать інструментом цілеспрямованої державної політики, що дозволяє надати землі державної власності в оренду фізичним чи юридичним особам  для залучення інвестицій до місцевих бюджетів», – зазначила директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Тетяна Гетьман.