19 серпня – День пасічника

Начальниця Львівської РВА Христина Замула привітала пасічників району із професійним святом.

“Кожна галузь господарства – це вагома цеглина, яка утримує цілісність державної економіки та наповнює бюджет країни. Щоразу нагадую про це, адже для боротьби на фронті нам необхідні ресурси – і саме підприємці у тилу забезпечують ним державу. У День пасічника дякуємо виробникам, які, попри повномасштабну війну, не припиняють працювати. Знаємо, скільки меду та інших корисних продуктів бджільництва ви віддали волонтерам, аби вони виготовляли корисні солодощі для наших захисників, скільки власних коштів скерували на благодійність – і скільки податків сплатили на користь держави. Розуміємо, що не завжди просто втримати власну справу у нелегкий час, але ви можете бути впевнені у нашій підтримці”, – зазначила у вітальному слові Христина Замула.

Зазначимо, виробники можуть скористатися допомогою як із Комплексної програми підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області, на яку скерували 47,9 млн гривень, так і залучивши кошти із грантів.