200 днів від початку повномасштабної війни: основне із життя району упродовж цього часу

У громадах Львівського району проживають приблизно 135 тисяч вимушено переселених українців.

Від початку повномасштабної війни район прийняв більш ніж 330 тисяч українців, які виїжджали із зон бойових дій.

Зокрема, найбільше осіб мешкають у приватному секторі Жовкви, Сокільник, Пустомит, Городка, Нового Яричева

У громадах облаштували

понад 1000 місць для поселення ВПО.

У районі запрацювали 3 консультативно-координаційні центри (м. Городок, вул. Майдан Гайдамаків 5;

м. Кам’янка-Бузька, вул. Незалежності 27;

м. Перемишляни, вул. О. Ковча, 4).

У межах ініціативи очільника Львівської ОВА Львівська обласна державна адміністраціяМаксим Козицький#1000автомобілівсвободи на фронт громади передали 4 машини, а волонтери – понад 700 машин.

За пів року у районі створили 48 добровольчих формувань ( 28 у Львові і 20 – в інших громадах району).

Тримаймо стрій і продовжуємо працювати задля ПЕРЕМОГИ!