День: 06.09.2024

Висновок з оцінки впливу на довкілля від 05.09.2024 № 03.02-8647/2 планованої діяльності «Нове будівництво автозаправного комплексу (АЗК) та автогазозаправного пункту (АГЗП) на вул. Яворівській, 14 в с. Зимна Вода Львівського району Львівської області» суб’єкта господарювання ТОВ «ВУЛИК»

Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності «Виробництво кондитерських виробів» суб’єкта господарювання ТОВ «НЕСТЛЕ УКРАЇНА»

Оголошення ТОВ Нестле Україна

Повідомлення про плановану діяльність «Нове будівництво цеху переробки риби та будівлі з торгово-побутовими приміщеннями на вул. Данила Апостола, 16 у м. Львові» суб’єкта господарювання ТОВ «ПЕРЕРОБНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ПРОМІНЬ»

Повідомлення ТОВ Переробне підприємство Промінь