24-25 лютого олімпіадами з предметів «Фізика» та «Екологія» успішно завершився ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2023/2024 навчальному році

З предмету «Фізика» третє місце посіли: учень 9 класу Петро Годій (Городоцька громада) і десятикласники Назар Карась з Перемишлянської громади та Віталій Пелешко (Рава-Руська громада).

Також третє місце з предмету «Екологія» вибороли учні 10 класу Володимир Федюк з Рава-Руської громади та Андріана Василишин (Пустомитівська ТГ).

Пишаємося нашими призерами і бажаємо в майбутньому успіхів, завзятості та цілеспрямованості!!

Зазначимо, ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2023/2024 навчальному році тривав від 27 січня до 25 лютого 2024 року. Всього було проведено 20 олімпіад, представники Львіського району брали участь у 18-ти з них (окрім іспанської мови і астрономії). Переможці обласного етапу візьмуть участь в ІV Всеукраїнському етапі.