Це знаменує собою новий етап співпраці та розвитку 10 громад Львівського району, які об’єдналися задля спільного блага:

Львівська, Жовківська, Городоцька, Пустомитівська, Бібрська,

Великолюбінська, Давидівська, Куликівська, Жовтанецька,

Новояричівська.

Чим унікальна ця Асоціація?

Спільні проекти та вирішення спільних проблем: асоціація стане платформою для координації зусиль та реалізації спільних проектів, що охоплюватимуть різні сфери життя: транспорт, інфраструктуру, екологію, економіку, культуру тощо.

Залучення додаткових ресурсів: завдяки об’єднанню зусиль та спільній стратегії розвитку, громади агломерації зможуть залучити значно більше фінансових ресурсів, зокрема міжнародної технічної допомоги.

Сила в єднанні: Асоціація дасть можливість кожній громаді ділитися своїм досвідом та кращими практиками, а також отримувати підтримку та допомогу від партнерів.

Хто очолить цю ініціативу?

Міський голова Львова Андрій Садовий обраний головою Асоціації.

Роман Гринус, голова Бібрської громади, став співголовою (по черзі цю посаду обійматимуть й інші голови громад).

Роман Кізима, заступник директора департаменту міської агломерації ЛМР, призначений виконавчим директором.

Важливість події:

Створення Асоціації ОМС «Львівська агломерація» – це не лише знакова подія для Львівщини, але й приклад для всієї України. Цей успішний досвід демонструє, як об’єднання зусиль та спільна стратегія розвитку можуть стати ключем до вирішення спільних проблем та динамічного розвитку регіону.

Асоціація стане потужною платформою для плідної співпраці та реалізації амбітних проектів, які покращать життя людей у кожній громаді.

Фото: Львівська обласна державна адміністрація