k2FtbBdWr1

3 стадіони та 13 спортивних майданчиків: у ЛОДА обговорили стан виконання обласної комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту

Заступник голови Львівської ОДА Іван Собко та заступник голови Львівської облради Юрій Холод провели онлайн-нараду з керівниками ОТГ області щодо стану виконання Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини.

Зокрема, по трьох найбільших об’єктах керівництвом ОТГ проведено всі підготовчі роботи:

 1. Капітальний ремонт КЗСРРЛО фізкультурно-спортивного комплексу «Сокіл» (м. Сокаль). Кошторисна вартість – 34 млн грн, 7 млн з яких виділяються з обласного бюджету.
 2. Капітальний ремонт стадіону «Сокіл» у м. Стрий. Кошторисна вартість – 28 025 000 грн. 7 млн грн передбачено з обласного бюджету.
 3. «Реконструкція трибун на стадіоні «Карпати» по вул. Я.Мудрого, 44 в м. Мостиська. Кошторисна вартість проєкту – 9 млн 102 тис. 7 млн грн передбачено з обласного бюджету.

 

Іван Собко наголосив очільникам ОТГ  на необхідності дофінансування об’єктів з місцевих бюджетів. Надалі це може стати обов’язковою умовою отримання коштів з обласного бюджету, адже для керівництва ЛОДА надважливо не розпорошувати кошти.

«Обласний бюджет повинен допомагати, а не фінансувати. Відсоток виконання програми залежить від вашої оперативності. Умовою участі в обласній програмі була наявність вашого бачення та розуміння щодо подальшої реалізації спортивних об’єктів, зокрема, щодо залучення і основної частини коштів. Обласний бюджет повністю виконає свої зобов’язання. Тому важливо, щоб ОТГ забезпечили свою частку коштів. Об’єкти мають будуватися швидко, якісно і здаватися в експлуатацію в поточному році!», – сказав Іван Собко.

Заступник голови Львівської облради Юрій Холод зазначив, що при відборі об’єктів для реалізації заявок було більше ста.  Тому керівникам ОТГ слід оцінити свої фінансові можливості і в разі наявності загрози, що реалізація об’єкту розтягнеться на довгий час, повідомити про це до червня цього року, коли обговорюватимуть перерозподіл коштів і інші ОТГ, які не пройшли відбір, матимуть додаткову можливість взяти участь в обласній програмі.

Нарада відбувалася за участі начальника управління молоді та спорту Львівської ОДА Романа Хім’яка та директора Львівського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Вадима Климовича.

Окрім трьох великих об’єктів, обласною комплексною програмою передбачено облаштування 13-ти спортивних майданчиків, серед яких:

 1. Облаштування спортивного майданчика із штучним (трав’яним) покриттям у с. Дідилів Новояричівська ТГ.
 2. Облаштування спортивного майданчика із штучним (трав’яним) покриттям у с. Сокіл, вул. Підгірна, 56 Кам’янка-Бузька ТГ.
 3. Облаштування спортивного майданчика із штучним (трав’яним) покриттям у с. Бучали, вул. Сонячна, 12 Комарнівська ТГ.
 4. Облаштування спортивного майданчика із штучним (трав’яним) покриттям у с. Доброгостів, вул. Стебницька,18 Трускавецька ТГ.
 5. Облаштування спортивного майданчика із штучним (трав’яним) покриттям у смт. Красне , вул. Заводська, 12. Красненська ТГ.
 6. Облаштування спортивного майданчика із штучним (трав’яним) покриттям у с. Міженець, вул.Миру,8 Добромильська ТГ.
 7. Облаштування спортивного майданчика із штучним (трав’яним) покриттям у с. Тершів Старосамбірська ТГ.
 8. Облаштування спортивного майданчика із штучним (трав’яним) покриттям у с. Бабина Новокалинівська ТГ.
 9. Облаштування спортивного майданчика із штучним (трав’яним) покриттям у с. Рудники, вул. Шкільна, 1 Миколаївська ТГ.
 10. Облаштування спортивного майданчика із штучним (наливним) покриттям у с. Скоморохи Сокальська ТГ.
 11. Облаштування спортивного майданчика із штучним (наливним) покриттям у м. Судова Вишня, вул. Гончара 1 Судововишнянська ТГ.
 12. Облаштування спортивного майданчика із штучним (наливним) покриттям у смт Магерів, вул. Л. Мартовича Добросинсько-Магерівська ТГ.
 13. Облаштування спортивного майданчика із штучним (наливним) покриттям у м. Рудки Рудківська ТГ.