7 квітня голова Львівської райдержадміністрації Христина Замула, заступник голови Львівської райдержадміністрації Олександр Клименко разом з директором Департаменту дорожнього господарства Львівської облдержадміністрації Орестом Шуліковським оглянули стан автомобільних доріг загального користування місцевого значення С140845 Грабовець-Вихопні-Жовтанці, С140809 Зубів Міст-Прибужани, С141210 Муроване-Новий Яричів, С140813 Цеперів-Старий Яричів, С140808 (Львів-Луцьк)-Полонична, котрі входять до переліку доріг, які ремонтуватимуть у 2021 році.
На ділянці однієї з доріг – С140809 Зубів Міст-Прибужани, заплановано провести ремонтні роботи з розпушування існуючого дорожнього покриття, влаштувати основу з щебенево-піщаної суміші та провести роботи з влаштування асфальтобетонного покриття орієнтовною протяжністю 800 метрів. Підрядник ТДВ “ШРБУ №65” готовий розпочати будівельні роботи вже найближчим часом.
Ще більше новин:
Ситуація на фронті станом на ранок 17 серпня
у Городку запрацював новий, сучасний паспортний сервіс
ВІТАННЯ З ВОЗНЕСІННЯМ ГОСПОДНІМ
Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо функціонування місцевої та добровільної ...
РЕКОМЕНДАЦІЇ щодо дій населення за сигналом оповіщення "Повітряна тривога"
Сьогодні, за підтримки Проєкту USAID («ГОВЕРЛА») та Програми USAID з аграрного і сільського розвитку...