Сучасний ремонт, нове обладнання та привітний медичний персонал– такою зараз є Лікарська амбулаторія загальної практики сімейної медицини у селі Сулимів Куликівської територіальної громади, котра запрацювала наприкінці 2019 року. Майже півтори тисячі мешканців з сіл Сулимів, Віднів, Звертів мають змогу отримати якісну та кваліфіковану первинну медичну допомогу, а медики користуватися сучасним обладнанням.
Свою надзвичайно важливу роль медзаклад відіграє у боротьбі з пандемією. Під час зростання захворювання на COVID-19, місцеві жителі мали змогу отримати нагальну та своєчасну першу медичну допомогу на місці.
Гостро стояло питання забезпечення швидкого доїзду до амбулаторії зручним та комфортним автошляхом. Задля цього в межах програми Президента Велике будівництво за кошти державного дорожнього фонду на автомобільній дорозі С140603 Жовква-Мокротин-Сулимів, на ділянці між населеними пунктами с. Віднів та с. Сулимів, влаштували асфальтобетонне покриття.
21 липня, під час візиту до амбулаторії, голова Львівської райдержадміністрації Христина Замула обговорила питання стану імунізації проти коронавірусної інфекції, адже вакцинація населення – найкращий засіб боротьби з COVID-19. Зволікання зі щепленням створює умови для виникнення нової хвилі захворювання.
Ще більше новин:
Велике будівництво: у Пасіках-Зубрицьких зводять школу
Львівський район: проводиться архітектурний конкурс на визначення кращого ескізного проєкту пам’ятно...
Відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча» лінія з актуальних питань податкового законодавства
Пенсіонери, які стали ВПО після 24 лютого 2022 року, можуть пройти ідентифікацію
Служба у справах дітей інформує
Відбулось засідання районної комісії з інвентаризації