З метою результативного розв’язання проблеми виховання та всебічного розвитку дітей, забезпечення найкращих інтересів кожної дитини, яка зростає та виховується в сімейному оточенні, реалізації її права на життя, охорону здоров’я, освіту, служба у справах дітей організовує засідання комісії з питань захисту прав дитини.
Низку важливих питань розглянуто сьогодні, під час чергового засідання, зокрема: щодо надання дозволу на вчинення правочину, підтвердження місця проживання дітей, висновку про можливість проживання малолітніх дітей з одним із батьків, про призначення опікуном, доцільність/недоцільність позбавлення батьківських прав. Загалом розглянуто 14 питань порядку денного. Засідання провела керівник апарату райдержадміністрації Любов Височанська.
За результатами засідання комісією прийняті рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.
Ще більше новин:
Про декларування доходів та електронні сервіси розповідають платникам податківці
Львівський кластер медичного бізнесу проводить форум медичного бізнесу Львівщини "Екосистема чекапів...
Служба у справах дітей Львівської РДА інформує
Застосування РРО/ПРРО при наданні послуг за умови проведення розрахунків виключно за допомогою банкі...
З Днем вишиванки!
Міністерство культури та інформаційної політики України працює над онлайн-реєстром об’єктів архітект...