Театральне мистецтво поєднує в собі практично всі види мистецтв. Театр був і є вагомим засобом впливу на становлення свідомості людини й нації.
Тому задля відродження і подальшого розвитку українського аматорського театрального мистецтва, що базується на найкращих традиціях національної культури, зростанню значення аматорського театру, підвищенню художньо-виконавської майстерності колективів, виявленню і підтримці мистецьких талантів та встановлення творчих зв’язків між аматорськими театральними колективами області сьогодні у місті Кам’янка-Бузька провели традиційний обласний огляд-конкурс театральних колективів «Театральне Надбужжя».
Участь у конкурсі взяли також театральні колективи п’яти територіальних громад Львівського району, зокрема: Ширецька, Комарнівська, Пустомитівська, Кам‘янка-Бузька та Новояричівська. Учасникам необхідно було представити програму тривалістю 30 хв (фрагмент або одноактова вистава на основі української, зарубіжної класичної та сучасної драматургії). Огляд-конкурс «Театральне Надбужжя» оцінювало журі.
Ще більше новин:
Важливе про фінансову допомогу ветеранам та членам їхніх сімей
Працівники Львівської РВА долучились до радіодиктанту національної єдності
Як отримати допоміжні засоби реабілітації без проходження МСЕК та встановлення групи інвалідності?
Бюро економічної безпеки України оновило свій бот https://t/me/SaveEconomyBot, додавши окрему функці...
Здобуваємо нові знання, аби ефективно працювати для громади району
Юнак із Жовківської громади, який позбавлений батьківського піклування, отримав ключі від квартири