150 вихованців ДЮСШ «Тризуб плюс», що у Давидові, отримають належні умови для тренувань після завершення реконструкції басейну. Об’єкт реконструюють в межах програми Президента України Велике будівництво.
Проєктом передбачено фасадні та внутрішні оздоблювальні роботи на об’єкті, заміну віконних та дверних блоків, улаштування покрівлі, підведення інженерних мереж та реконструкцію двох басейнів. Це басейн для навчання плавання та оздоровчих занять для дорослого населення та басейн для навчання плавання молодшого та середнього шкільного віку.
Дивимось разом відео будівельних робіт:
Ще більше новин:
Кампанія одноразового добровільного декларування: перевірка джерел отримання декларантом доходів под...
Родинам загиблих захисників вручили Ордени
Увага: у Львівському районі безпекова ситуація під контролем відповідних служб. Правоохоронці, Нацг...
Інноваційні матеріали
Основні випадки подання податкової декларації про майновий стан і доходи
Під час війни важливим напрямком роботи державних органів є підтримка соціально незахищених категорі...