Щорічно, 30 листопада, відзначається День радіотехнічних військ Повітряних Сил Збройних Сил України. Стійкість, наполегливість та витримка фахівців радіотехнічних військ, які є основним джерелом інформації про повітряну обстановку і призначені для ведення радіотехнічної розвідки повітряних об’єктів та оповіщення військ, є однією із важливих складових незламності Збройних Сил України.
Сьогодні з цієї нагоди голова Львівської райдержадміністрації Христина Замула привітала особовий склад військової частини А4324. Відтак, за служіння країні та з нагоди професійного свята нагороджено почесними грамотами та подяками представників військової частини.
Ще більше новин:
Піклуємося про найцінніше: Львівська РВА продовжує під час воєнного стану підтримувати багатодітні с...
На Львівщині триває реалізація Комплексної програми підтримки та розвитку сільського господарства
Велике будівництво: триває реконструкція Дороги Єдності
Вручено ключі від квартири юнаку з категорії дітей-сиріт с. Лавриків
Триває будівництво сучасного Центру публічних послуг "Документ-Сервіс Дрогобич"
Велике будівництво: після ремонту стадіон «Сокіл» зможе приймати три тисячі глядачів