27 січня на Навчально-спортивній базі зимових видів спорту «Тисовець» відбулись індивідуальні гонки у межах чемпіонату України з біатлону серед юніорів та юніорок.
Першою дистанцію у 12,5 км серед дівчат подолала 20-річна вихованка центру олімпійської підготовки у Новояворівську Юлія Городна. Сестра Юлії Олена виборола друге місце. Юлія пройшла чотири рубежі всього з хвилиною штрафу і на фініші випередила Олену, яка має на два промахи більше. Тренує спортсменок Андрій Іващишин.
Нагадаємо, у п’ятницю спортсмени позмагаються у спринті на 10 та 7,5 км. У суботу заплановане офіційне тренування, а у неділю гонка переслідування на 12,5 км та 10 км. У понеділок та вівторок біатлоністи позмагаються в естафетах.
Фото: Євген Вялков
Ще більше новин:
У межах жіночого автопробігу «Галицький пазл – 2021» встановили Рекорд України
У Міністерстві освіти і науки надали роз’яснення щодо особливостей розподілу та використання освітнь...
Вчора на Львівщині зафіксували 3890 нових випадків COVID-19. Госпіталізували 298 осіб
Президент підписав закони щодо діяльності Вищої ради правосуддя
Аграріїв запрошують взяти участь у земельному аукціоні, що відбудеться 3 вересня
На Львівщині провели родинні фестини Годовиця SPORTFEST