У Львівській РДА сьогодні відбулось чергове засідання комісії щодо розгляду заяв про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для деяких категорій осіб.
Під час засідання члени комісії розглянули звернення щодо призначення виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення двох осіб з інвалідністю внаслідок війни 2 групи, які брали безпосередню участь у захисті безпеки України.
За результатом розгляду двох звернень, комісія одноголосно прийняла позитивні рішення призначити виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для деяких категорій осіб.
Ще більше новин:
Триває реконструкція двох навчальних закладів Підберізцівської громади
Оновлено функцію «Дані для декларації» в Реєстрі декларацій
Як отримати статус #УБД після 24 лютого 2022 року
Сьогодні 10 років від створення Національної гвардії України
Відбулось засідання районної комісії з інвентаризації
Як придумати надійний пароль, який запам'ятати просто, вгадати неможливо?