Онлайн-курс “Проєктний менеджмент у громаді” стартує 23 липня. Навчання поділене на 2 модулі (23-26 липня та 10-13 вересня (перша половина дня) й відбуватиметься онлайн у режимі відеоконференції в Zoom.

Цей безкоштовний курс є загальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації для посадових осіб місцевого самоврядування, сертифікований НАДС.

Отримати сертифікат можливо за умови успішного складання тесту та відвідування щонайменше 7 навчальних блоків із 8.

Теми курсу:

основні поняття проєктного менеджменту;

формування ідеї проєкту;

організаційна структура проєктної діяльності в муніципалітеті;

розвиток партнерств;

підготовка проєкту;

реалізація проєкту;

комунікація і PR в проєктному управлінні;

робота громад з міжнародними фінансовими інституціями.

Подати заявку на курс та детально про навчання за посиланням: http://surl.li/julrfv (реєстрація триває до 23:59 21 липня 2024 року).

Додатково:

Онлайн-курс створений в рамках програми “Академія проєктного менеджменту та міжнародної співпраці”, що реалізується за підтримки проєкту Агентства США з міжнародного розвитку USAID “Зміцнення громадської довіри (UCBI)”.