Змінювання мови спілкування може стати складним завданням як для дорослих, так і для дітей. Цей процес вимагає зусиль, часу і наснаги, а тим паче в умовах стресу через повномасштабну війну.
Дітям може бути важче, ніж дорослим, адже їхня психіка вразливіша. Під час переходу на українську вони можуть натрапляти на різні труднощі — від звички, яку важко подолати, до нерозуміння друзів. Завдання дорослих у цей момент — підтримати дитину і допомогти якомога комфортніше подолати цей шлях
Ще більше новин:
Важливе за минулий тиждень у Львівському районі
Служба у справах дітей Львівської РВА продовжує працювати
Діти значно важче переживають війну, ніж дорослі
ДО УВАГИ КЛІЄНТІВ НАФТОГАЗУ!
Львівська РВА взяла участь у Zoom-конференції до Європейського тижня спорту із послом #BeActive Сер...
Сучасний Дія Центр у Дрогобичі