Серед основних тем заходу:

безпека у школах: облаштування укриттів на перших і цокольних поверхах закладів освіти, щоб діти могли навчатися офлайн і, водночас, почуватися захищено. Адже очне навчання – це запорука якісної освіти;

розвиток спорту: повернення стадіону СКІФ у власність ЛДУФК ім. І. Боберського;

підтримка працівників вугільної галузі: погашення заборгованості із зарплати на ДП «Львіввугілля». Напрацювання пропозицій стосовно розвитку підприємства;

енергетична безпека: забезпечення теплом та світлом смт Добротвір;

місцеві фінанси: адміністрування частини податків у громадах та туристичного збору.

Провів засідання начальник Львівської ОВА Максим Козицький. Участь у заході взяли: представники Уряду, районних державних адміністрацій, обласної та районних рад, територіальних громад області.

В умовах повномасштабної війни важлива єдність зусиль. Разом з громадами працюємо задля Перемоги та розвитку, реалізовуємо важливі ініціативи на місцях!

Дякуємо громадам за участь!