Розширення переліку послуг, ініційоване Мінсоцполітики, підтримав Уряд.

Зокрема, до послуг у ЦНАПах додаються такі:

Призначення грошової компенсації за харчування на дітей, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи. Якщо дитина навчається в школі, профтеху, коледжі, розташованих на територіях радіоактивного забруднення, або має інвалідність, пов’язану з Чорнобильською катастрофою, вона має право отримувати в закладі освіти безоплатне харчування або компенсацію за нього.

Внесення до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, відомостей про пільговиків і членів їхніх сімей та опікунів, на яких поширюються пільги.

✅ Взяття на облік для забезпечення санаторно-курортним лікуванням (путівками) людей, які повернулися з російського полону.

✅ А також взяття на облік для виплати компенсації вартості, якщо такі люди оплачують санаторно-курортне лікування самостійно.

ЦНАПи, розташовані максимально близько до мешканців громади і облаштовані до потреб різних категорій людей, забезпечують безбар’єрний доступ до послуг. Тому розширення переліку цих послуг є критично важливим.