Львівський районний відділ ДУ «Львівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» повідомляє, що у вересні 2024 року заплановано проведення додаткових заходів з імунізації населення Львівської територіальної громади (на виконання п. 13 «Плану реалізації додаткових заходів з імунізації населення Львівської області проти кашлюка, дифтерії та правця у 2024 році» затвердженого Протокольним рішенням №2 засідання Регіональної ради з питань громадського здоров’я у Львівській області).

Протягом вересня 2024 року заплановано виїзди вакцинального автобуса за наступними локаціями:

– 10.09.2024 – парк культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького;

– 18.09.2024 – с. Зимна Вода;

– 26.09.2024 – м. Винники.

Фахівцями Львівського районного відділу ДУ «Львівський ОЦКПХ МОЗ», закладів охорони здоров’я та БФ «100% життя» будуть проводитись наступні заходи: вакцинація проти кашлюка, дифтерії та правця, вимірювання артеріального тиску, рівня глюкози, визначення ІМТ, швидкі тести на визначення гепатитів В і С, ВІЛ-інфекції та сифілісу, роз’яснювальна робота з питань профілактики інфекційних та неінфекційних захворювань.

Фото для привернення уваги.