Вшанування Героїв: у День Захисників і Захисниць України на фасаді Словітського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Глинянської громади встановили дві меморіальні дошки на стіні закладу.

Так увіковічнили пам’ять двох полеглим захисників, випускників цієї школи Володимира Корчія та Дмитра Петрівника.

Присутні спільною молитвою вшанували пам’ять Героїв.

Володимир Корчій був навідником першого мотопіхотного відділення військової частини №2980 Воїн загинув 19 червня 2024 року внаслідок мінометного обстрілу неподалік Карлівки, що на Донеччині. Захиснику був 31 рік.

Дмитро Петрівник був помічником гранатометника механізованого відділення механізованого взводу механізованої роти механізованого батальйону військової частини А 0693. Воїн загинув 18 серпня 2024 року року біля населеного пункту Верхньокам’янське Бахмутського району Донецької області у віці 26 років.

Вічна пам’ять Героям!