Телефонну «гарячу лінію» на тему декларування доходів громадян та інших актуальних питань оподаткування провела нещодавно ГДІ Кам’янка-Бузького сектору обслуговування платників Львівської ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області Оксана Солонинка.
Під час спілкування із платниками фахівчиня звернула увагу на доходи громадян, які підлягають обов’язковому декларуванню, та наголосила про можливість подання податкової декларації про майновий стан і доходи з використанням електронних сервісів ДПС.
Також доповідала додзвонювачам про можливість перевірки розрахунків з бюджетом та отримання податкового рішення щодо визначення зобов’язання з податку на нерухоме майно, земельного податку, мінімального податкового зобов’язання в ІКС «Електронний кабінет» та мобільному застосунку «Моя податкова».
Обговорювались під час заходу й питання сплати майнових податків, зокрема вжиття заходів з погашення податкового боргу із сумами до 3060 гривень.
Надано роз’яснення щодо правильності заповнення платіжних інструкцій платниками податків.