Проєкт Центру розвитку фермерства «Врожай Перемоги» презентували у Львівській обласній державній адміністрації.

Метою проєкту є підвищення стійкості, ефективності та безперервної активності мікро, малого та середнього фермерського бізнесу в умовах війни та повоєнної відбудови.

Центр розвитку фермерства «Врожай Перемоги» надаватиме безкоштовні консультації з питань виробництва, організаціїї процесів переробки продукції, впровадження стандартів та сертифікацій, HACCP, пошуку каналів та шляхів збуту продукції, управління бізнесом, питань оподаткування та залучення фінансів. Також проводитиме безкоштовні вебінари з тематики агровиробництва та тренінги з підготовки грантових заявок.

До участі у заході були запрошені представники дорадчих служб, Асоціації фермерів та приватних землевласників, Львівського відділення Укрдержфонду підтримки фермерських господарств, Агенції регіонального розвитку Львівської області, районних військових адміністрацій, територіальних громад та фермери.

Звернутись до Центру можна через сайт: https://linktr.ee/farmer.centre, електронну скриньку: farmer@bard.cv.ua або за конт.ном. телефону: 0936635878.

Додатково:

Проєкт Центр розвитку фермерства впроваджується в межах Проєкту «Підтримка інклюзивного економічного розвитку в Україні шляхом узгодження експортної стратегії з регіональним розвитком і ЦСР», що фінансується урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH у співпраці з Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні.

Партнери проєкту: ГО “Буковинська агенція регіонального розвитку”, ВГО «Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України» , ГС «Агенція місцевого економічного розвитку Яворівщини», департамент АПР ЛОДА