Благодійна організація «Міжнародний благодійний фонд «Жнива Перемоги» оголосила про програму “Зберігання зерна 2024”. У рамках програми Благодійний фонд надає безповоротну благодійну (гуманітарну) допомогу – рукави зернові (сінажні) «Harwell» з поліетилену 2,76х75, 2,76х90 та зернопакувальні машини в тимчасове безоплатне користування. Про це повідомив Департамент агропромислового розвитку Львівської ОДА з посиланням на Міжнародний благодійний фонд «Жнива Перемоги».

Стати учасниками програми можуть малі та середні аграрні господарства (до 1500 га) будь-якої організаційно-правової форми. Важливо, що пріоритетними при розгляді будуть звернення від господарств з постраждалих областей.

➡Звернення будуть приймаються до вичерпання обсягів полімерних рукавів.

❗Щоб прийняти участь у програмі, суб’єктам господарювання потрібно заповнити всі поля у CRM-системі, прикріпити звернення на допомогу та звіт про посівні площі сільськогосподарських культур (форма СГ-4) за посиланням: http://surl.li/lvlqip

☎Консультації можна отримати за електронною адресою victoryharvestua@gmail.com або за тел. +38 098 474 36 51; +38 098 631 36 23.