k2FtbBdWr1

Активний вихідний: відбулась велопрогулянка до Крехівського монастиря

В неділю, 25 жовтня, відбулась мандрівка на двоколісних за маршрутом Львів – Крехів – Львів, яка зібрала півсотні учасників. Організатори – Асоціація «Єврорегіон Карпати -– Україна», управління туризму та курортів ЛОДА та «Bike sport active». 

«Осінь – чудова пора року для велосипедних прогулянок, важливо тільки підібрати належне спорядження, утеплитись і можна вирушати в мандрівку. Цей маршрут є зручним тим, що має станції, де можна зупинитись, перепочити та в разі необхідності відрихтувати свій двоколісний транспорт», – поділився враженнями заступник керівника управління туризму та курортів облдержадміністрації Тарас Лозинський.

За його словами, цифрова карта туристичного шляху вже є доступна для усіх велолюбителів, тепер слід очікувати на його фізичне ознакування, яке буде служити орієнтиром для велосипедистів у подорожах.

Захід відбувається у межах проєкту «Ровелове Розточчя – разом попри кордони», що за фінансової підтримки ЄС розвиває велосипедну інфраструктуру на Львівщині та створює цікаві транскордонні туристичні шляхи, які пролягають повз відомі природні та архітектурні пам’ятки.

«Маршрут велопрогулянки чудово демонструє багатство спадщини Львівської області: Крехівський монастир – історико-культурної, а Яворівський НПП – природної. Приємно що завдяки спільній роботі над проєктом ми можемо створити інфраструктуру для туристів і робити відпочинок ще якіснішим», – зазначила керівниця Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна» Наталя Савка.

Додамо, що подія відбувалась із дотриманням карантинних обмежень: учасник допускався до загальної колони лише за наявності однієї або двох доз вакцинацій.