За даний період до управління надійшло 114 звернень, у тому числі 1 адвокатський запит. Опрацьовано заяви громадян щодо дозволу приватизації земельних ділянок, довідок про підтвердження нарахування заробітної плати та періоди роботи на ліквідованих установах і господарствах при виході на пенсію.
За вказаний період видано 109 довідок соціально-правового характеру. На державне зберігання в управління прийнято документи у кількості 179 одиниць. Систематично надається методична допомога щодо впорядкування документів реорганізованих підприємств та організацій, консультації щодо місцезнаходження документів установ і організацій.
Ще більше новин:
Представників туристичного бізнесу запрошують до наглядових рад при закладах профтехосвіти
20 вересня у Городку проведуть земельний аукціон
Рейтинг селищ Львівщини у порівнянні з іншими селищами України за доходами бюджету
У сквері імені В’ячеслава Чорновола урочисто підняли Олімпійський прапор та погасили поштову марку з...
Скільки паперу зекономили українці в 2021 році, скориставшись е-підписом понад 8,7 млрд разів - звіт...
Мінкульт створило Цифрову мапу подій до Дня Незалежності України