Архівне управління Львівської РДА інформує юридичні особи Львівського району

Відповідно до Правил роботи державних архівів України поряд зі списком юридичних осіб – джерел формування Національного архівного фонду, які передають документи в архівне управління Львівської РВА складається також список юридичних осіб – джерел формування Національного архівного фонду, які не передають документи в державний архів. До цього списку належать юридичні особи, в діяльності яких формуються вагомі документи для суспільства, зокрема це бібліотеки і музеї.

Також складається список установ, в яких не утворюються документи Національного архівного фонду. Це всі інші юридичні особи Львівського району, в діяльності яких не утворюються вагомі для суспільства документи. Зокрема, сюди можна віднести приватні підприємства, товариства з обмеженою відповідальністю та інші юридичні особи різних форм власності і підпорядкування.

В разі їхнього припинення шляхом ліквідації ці установи передають документи на зберігання у трудові архіви при органах місцевого самоврядування, а в разі відсутності трудових архівів – до архівного управління Львівської районної військової (державної) адміністрації.