Баскетбол: у Львівському районі тривають змагання «Пліч-о-пліч»

Сьогодні у Новояричівському ЗЗСО І-ІІІ ст. відбулись змагання з баскетболу серед дівчат в рамках ІІІ-го етапу проєкту «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч».

За першість боролися шість команд: Жовтанецький ліцей, ОЗЗСО І-ІІІ ст. №1 м. Кам’янка- Бузька, Мурованський ліцей, Підберізцівський ліцей, Пустомитівський ліцей №1, ЗЗСО І-ІІІ ст. смт Новий Яричів.

Ігри були напруженими та захопливими, адже кожна команда прагнула досягти перемоги.

За підсумками запеклих змагань місця розподілились так:

1 місце – команда ОЗЗСО І-ІІІ ст. №1 м. Кам’янка- Бузька;

2 місце – команда Мурованського ліцею;

3 місце – команда Підберізцівського ліцею.

Вітаємо переможців та призерів змагань! Їх майстерність, командна гра та спортивний дух заслуговують на щирі захоплення!

Окрема подяка Новояричівська селищна рада, @Відділ освіти, культури, молоді та спорту Новояричівської селищної ради, ЗЗСО І-ІІІ ст. смт Новий Яричів за організацію та проведення змагань, а також нашим захисникам за можливість жити, творити та змагатися.