Бібрська громада отримала дві сучасні та повністю оснащені пожежні машини від гміни Велішева (Польща)

В умовах воєнного стану життєво важливо, аби усі служби критичного реагування працювали та були забезпечені усім необхідним обладнанням.

Міжнародні партнери України допомагають нам не лише озброєнням і гуманітарними вантажами для вимушено переселених осіб і людей, які досі мешкають у зонах бойових дій.
Наші колеги також підтримують й державні служби, які посилено працюють під час війни та надають невідкладну допомогу.
Відтак, сьогодні Бібрська громада Бібрська міська рада отримала дві сучасні та повністю оснащені пожежні машини від гміни Велішева (Польща).
Вдячні нашим партнерам і сподіваємося, що нові автомобілі довго прослужать громаді!