Благодійна команда “Музика заради життя” відсвяткувала 5-річний ювілей

Благодійна команда “Музика заради життя” відсвяткувала п’ятилітній ювілей на сцені Народного Дому села Грімне Комарнівської громади.

Cаме у цьому селі 5 років тому було закладено фундамент колективу, у складі якого народний артист України Мар’ян Шуневич, солістка Львівської національної філармонії Анастасія Чубінська, заслужені діячі естрадного мистецтва України Володимир Питель, Богдан Бовшик, заслужений артист України Ігор Богдан, поет-пісняр Богдан Стельмах, фіналістка конкурсу «Галицький Шлягер» Маріанна та ін.

Під час концерту від імені начальниці Львівської РВА заступник Андрій Ковальський вручив подяки п’ятьом учасникам колективу за активну громадську позицію, патріотизм, особистий внесок у підтримку Збройних Сил України, організацію благодійних концертів.

Концерт був благодійним, цьогораз команді вдалося зібрати 38 тисяч гривень пожертв для земляків, які стоять на захисті України.

Благодійна команда “Музика заради життя” заснована 27 січня 2019 року. Головний ініціатор і засновник проєкту Микола Стріжик. Співорганізатори – Микола Мазепа , Володимир Турко, Анатолій Головань і Олеся Гриценко.

Основна діяльність команди – допомога онкохворим і нашим воїнам.