k2FtbBdWr1

Блаженніший Епіфаній взяв участь у щорічній Всеукраїнській прощі до урочища Заглина

Сьогодні в день свята Покладення Пояса Пресвятої Богородиці відбулася щорічна Всеукраїнська проща до місця чудесного явлення Пресвятої Богородиці в урочище Заглина поблизу села Монастирок Львівського району, яку очолив Митрополит Київський і всієї України Блаженніший Епіфаній у співслужінні архієреїв та духовенства УПЦ (ПЦУ).

До Божественної Літургії долучилися заступник голови Львівської облдержадміністрації Іван Собко та заступник голови Львівської облради Юрій Холод.

«Сьогодні біля цього джерела ми молилися разом з Блаженнішим Епіфанієм. Це символічно, бо Боже слово є для нас джерелом сили, віри і любові. З давніх-давен тисячі паломників приходили і приходять до святого джерела в урочищі Заглина, люди шукають тут зцілення, Божої допомоги у важких обставинах життя.

Ми вдячні Митрополиту за те, що очолив Божественну Літургію сьогодні, та за триденний візит на Львівщину! Мешканці області радо долучилися до спільних молитв – за Україну і за мирне небо над головою. Нехай разом із цілющою водою наповняються і наші серця спокоєм та добром!», – зазначив Іван Собко.

Після закінчення богослужіння Блаженніший Митрополит Епіфаній  заклав дерев’яний хрест на місці, де зведуть храм Покладення Пояса Божої Матері.

Довідково:

Заглина  частина села Монастирок Львівського району. Відоме чудотворним джерелом, де, за легендою, у XVII столітті об’явилася Матір Божа. Є місцем паломництва. У 1872 році єпископ Іван Ступницький надав джерелу у Заглині статус відпустового місця і 13 вересня тут щорічно святкують празник Положення пояса Пречистої Діви Марії.

На мiсцi явлення встановлено статую Дiви Марії з поясом в руках. У 2006 роцi бiля пiднiжжя статуї вмонтовано капсулу з голгофською землею, привезеною прочанином iз Єрусалима. На мiсцi джерела споруджено капличку та басейн-купiль, посерединi якого – Хрест.