k2FtbBdWr1

Близько 2500 хворих з ковідом пролікували в обласній інфекційній лікарні від початку року

Станом на сьогодні у Львівській обласній клінічній інфекційній лікарні на лікуванні перебувають 231 пацієнт. З них 10 – в реанімації (в тому числі 9 – на апаратах ШВЛ). Про це на брифінгу щодо епідситуації в області розповів заступник директора інфекційної лікарні Ігор Берник.

«За десять місяців цього року у лікарні пролікували близько 2500 пацієнтів з коронавірусом, з них 140 – померли. Минулого року таку ж кількість осіб пролікували з березня по жовтень, з них померли – 117», – повідомив Ігор Берник.

Він також додав, що перебіг захворювання під час цієї хвилі захворюваності важкий і стрімкий. Особливо це стосується молодих людей.

«Поступають до лікарні і вакциновані, проте у невеликій кількості. Минулої доби з ковідом госпіталізували 20 осіб, з них 6 – вакциновані (в тому числі 2 – повністю вакциновані)», – зазначив заступник директора інфекційної лікарні.

Додамо, у Львівській обласній інфекційній лікарні розгорнуто 230 ковідних ліжкомісць, проте, за словами Ігоря Берника, за останні 3-5 днів у закладі перебувало від 230 до 236 пацієнтів з ковідом.