«Bulava Fest»: відбувся перший фестиваль у Львівському районі

Справжня атмосфера українського свята панувала сьогодні на площі біля Жовківського замку-відбувся перший районний фестиваль «Bulava Fest» приурочений 30-річчю Незалежності України.

Учасників і гостей свята привітали перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик, голова Львівської РДА Христина Замула та заступник голови Львівської облради Юрій Холод.
Змагання козаків, гопак, частування кулішем, виступи аматорських колективів, святковий концерт – гостей свята очікувала насичена програма.
Команди територіальних громад проявляли свою силу, міць і спритність у рукоборстві, метаючи булаву, піднімаючи колоду, стрибаючи у мішках, перетягуючи линву. Булаву переможця отримала команда Перемишлянської територіальної громади ! Тож наступний фестиваль «Bulava Fest» – у Перемишлянах!
А куліш, яким частували усіх охочих, вийшов на славу!
Українська музика линула гучно та захопливо – виступи співачки Наталки Карпи та скрипаля Олега Кульчицького подарували безліч емоцій присутнім.
На особливу увагу заслуговує вогняне шоу, яке з захопленням спостерігали всі охочі. І на завершення відбулась святкова дискотека.

Захід організувала  Львівська райдержадміністрація за підтримки Львівської райради та Жовківської міської ради.