Сердечність, чуйність, турбота – риси, які безумовно притаманні працівникам соціальної сфери. Вони щодня ставлять потреби інших людей вище за свої особисті, допомагають, підтримують, віддають частинку свого душевного тепла і турботи. І завдяки сумлінній, відповідальній та самовідданій праці фахівців соціальної сфери, людина відчуває, що вона огорнута опікою та увагою.
Щиро вітаю вас, шановні працівники соціальної сфери, з професійним святом! Зичу вам міцного здоров’я, добробуту, злагоди і домашнього затишку. Нехай множаться ваші добрі вчинки, здійснюються плани та задуми, а служіння обраній справі завжди приносить людську шану та вдячність.
З повагою голова Львівської райдержадміністрації Христина Замула
Ще більше новин:
В грудні 2023 року у Львівському районі сформовано 24 279 заявок для виплати всіх видів державної со...
Архівне управління Львівської РВА на численні звернення громадян інформує про місця зберігання важли...
Будьте сильними на землі, небо для нас тримає Небесна Сотня
У Львівському районі проводяться заходи щодо активізації процесу вакцинації
Згідно із останніми даними медиків, у світі зростає кількість хворих на цукровий діабет
До уваги платників податку на прибуток підприємств, які здійснюють діяльність з торгівлі валютними ц...