Державні службовці Львівська районна державна адміністрація отримують нові знання

12 січня для працівників Львівської РДА був проведений тренінг «Медіаграмотність для державних службовців». Метою тренінгу було поглиблення знань щодо сучасних медійних технологій, їх ролі в комунікаційному просторі та значення медійного світу в професійній діяльності, розвиток особистих компетенцій.

Учасники тренінгу отримали знання структури та специфіки сучасного мас-медійного простору, видів маніпуляцій в ЗМІ, уміння аналізувати і критично сприймати медіатексти, навчились розпізнавати дезінформацію та маніпулятивні технології в ЗМІ та соціальних мережах.
Тренінг був проведений Благодійний фонд “Перспектива Нова” в рамках грантової програми проєкту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність», який виконується IREX in Ukraine IREX (Рада наукових досліджень та обмінів) за підтримки Посольств Великої Британії.