Judge striking gavel with environmental icons, Environmental law and international agreement about protocol for framework convention on climate change, world and environment sustainable concept.

На платформі «Прозорро. Продажі» в межах проєкту «Земельний банк» » оголошено перші земельні аукціони з продажу прав оренди державних земель сільськогосподарського призначення, які стартують 01 жовтня поточного року.

Торги по земельних ділянках, розташованих у Львівській області, відбудуться 17 жовтня 2024 року. Зокрема, на електронний аукціон виставлено 160,67 га державних земель на території Підберізцівської громади Львівського району.

Також на продаж виставлені землі у Самбірському районі Хирівської територіальної громади – 8,80 га та Стрийському районі Стрийської територіальної громади – 9,51 га.

Стартова вартість оренди становитиме 12% від нормативно-грошової оцінки землі, а договори суборенди укладатимуться на 14 років для вирощування однорічних культур та на 25 років для багаторічних.