Відповідно до наказу від 06.03.2022 року № 94  Держкомтелерадіо призупиняє видачу та зупиняє дію дозволів на ввезення видавничої продукції з території держави-агресора.

Рішення прийнято у зв’язку з відкритою та широкомасштабною військовою агресією рф проти України та з метою недопущення культурного та інформаційного впливу держави-агресора на суспільні настрої українців.

Згідно з рішенням відтепер:

• припинено видачу суб’єктам господарювання дозволів на ввезення видавничої продукції, що має походження або виготовлена та/або ввозиться з території держави-агресора, тимчасово окупованої території України;
  • зупинено дію всіх раніше виданих Держкомтелерадіо дозволів на ввезення видавничої продукції, що має походження або виготовлена та/або ввозиться з території держави-агресора, тимчасово окупованої території України.