Для громад відбудеться онлайн-тренінг “Як подати проєкт у DREAM”

У червні Кабінет Міністрів України затвердив перелік перших проєктів, які отримають фінансування з Фонду ліквідації наслідків збройної агресії російської федерації (Фонд ліквідації). На реалізацію цих проєктів з Фонду ліквідації буде виділено 6,6 мільярда гривень.

Серед затверджених проєктів – будівництво (капремонт, реконструкція) та аварійно-відновлювальні роботи багатоквартирних будинків, медичних закладів, шкіл та дитячих садків, об’єктів комунальної інфраструктури, а також будівництво захисних споруд цивільного захисту тощо.

На сьогодні Фонд ліквідації – це перший державний інструмент відновлення, в основі якого логіка цифрового управління. Процес подачі проєктів регіональною та місцевою владою здійснюється через галузеву систему на базі екосистеми DREAM, яка була презентована Віце-прем’єр-міністром з відновлення України – Міністром розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков на Конференції з відновлення України URC 2023 в Лондоні.

Наступне засідання Міжвідомчої робочої групи з розгляду узагальнених пропозицій заявників щодо виділення коштів Фонду ліквідації заплановане на липень 2023 року.

Як готувати і подавати проєкти в DREAM на фінансування з Фонду ліквідації? Про це говоритимемо під час онлайн-тренінгу.

Тренінг відбудеться в режимі онлайн із використанням платформи Zoom 5 липня.

Початок о 14:00. Тривалість – 120 хвилин.

Реєстрація обов’язкова за посиланням: https://bit.ly/DREAM_Traning_0507

Посилання на трансляцію в Zoom буде надіслане на електронні адреси, вказані у формі реєстрації.

Тренінг організований Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України та Державним агентством відновлення та розвитку інфраструктури України у співпраці з Open Contracting Partnership та Проєктним офісом DREAM.

Підписуйтеся на сторінки Міністерства відновлення у соцмережах Facebook, Twitter, Telegram.