Для дітей соціально незахищених категорій організували святкові заходи

З нагоди новорічно-різдвяних свят 286 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, та дітей учасників АТО району відвідали виставу «Карнавал чудес» у Львівському цирку.

З великим захватом діти спостерігали за виступами на арені клоунів, повітряних гімнастів, еквілібристів, жонглерів та акробатів, які дивували відвідувачів своїми захопливими трюками. Циркові артисти подарували безліч емоцій присутнім.
Також святкова програма у Резиденції Святого Миколая, що діє у дитячому таборі «Росинка», створила радісний настрій та не залишила байдужим жодного зі 107 дітлахів. Крім цього, після заходів діткам роздали солодкі подарунки.
Заходи реалізовані в межах «Районної програми виконання централізованих заходів Загальнодержавної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» службою у справах дітей Львівської райдержадміністрації у Львівському районі на 2021 рік щодо захисту прав дітей різних категорій».