Відділ персоналу та нагород апарату облдержадміністрації за участі керівника апарату облдержадміністрації Ірини Шурпяк провів навчання для працівників служб управління персоналом РДА та структурних підрозділів ОДА.
В ході навчання обговорили питання:
- Визначення завдань і ключових показників державних службовців, які займають посади державної служби категорій «Б» і «В». Формулювання завдань та KPI’s.
- Організація та ведення військового обліку військовозобов’язаних і призовників.
- Порядок проведення спеціальної перевірки стосовно осіб, які претендують на зайняття посад, які передбачають зайняття відповідального або особливо відповідального становища, та посад з підвищеним корупційним ризиком.
- Робота служб управління персоналом.
Керівниця апарату облдержадміністрації Ірини Шурпяк наголосила на ретельності та зваженості у плануванні й організації процесу визначення завдань і ключових показників результативності, ефективності та якості службової діяльності державних службовців, а також на належній організації моніторингу їх виконання.
Дякуємо всім учасникам навчання!
Ще більше новин:
Львівська область переходить на «жовтий» рівень епідеміологічної небезпеки
Павло Баль виборов друге золото на чемпіонаті світу з лижних перегонів та біатлону серед спорстменів...
«Кількість лабораторно підтверджених випадків COVID-19 зростає», - Олег Когут
Для двох осіб з числа сиріт закуплять квартири
Львівщина відзначає 155-ту річницю з дня народження Михайла Грушевського
За 10 місяців на Львівщині лікарняні та декретні допомоги від Фонду соцстраху призначили для близько...