Для швидкого ремонту дороги Єдності в межах Львівщини залучили понад 150 одиниць техніки

На дорозі Єдності Стрий-Ізварине, що проходить через кілька областей країни цілодобово працюють ремонтні служби. На Львівщині  цей автошлях пролягає через 16 населених пунктів.

Сьогодні із ходом ремонтних робіт ознайомився голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький.

Міжнародну трасу М-30 Стрий – Ізварине капітально відремонтують на всій протяжності в межах Львівської області. Йдеться про 42 км. Також проєкт передбачає ремонт 5 мостових переходів, облаштування тротуарів та освітлення у межах населених пунктів, а також автобусних зупинок.

Також облаштують сучасні засоби «заспокоєння» руху перед в’їздом у населені пункти.

Вже стартували ремонтно-будівельні роботи на трьох мостових переходах у Жидачеві, Залісках та Ходорові.

Загалом на об’єкті одразу працює кілька дорожніх бригад. Всього залучили понад 150 одиниць дорожньої техніки. Зокрема, проводять такі роботи:

• згрібання та корчування пнів та дрібнолісся;
  • холодне фрезерування пошкодженого дорожнього покриття;
  • земляні роботи: зняття рослинного ґрунту, розробка ґрунту та його ущільнення котками;
  • розширення проїзної частини, а саме: влаштування дренувального шару основи із піску та основи із щебенево-піщаної суміші;
  • посилення основи у два шари з органно-мінеральної суміші, обробленої органічним в’яжучим;
  • розлив бітумної емульсії;
  • укладання нижнього шару дорожнього покриття із крупнозернистої асфальтобетонної суміші.

Зазначимо, М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка – це масштабний проєкт та головний об’єкт «Великого будівництва» в області цього року. Дорога Єдності стане швидкісним коридором між заходом та сходом та найдовшою магістраллю держави.