Днями відбулася нарада із добровольчими формуваннями Львівської територіальної громади

Добровольчі формування у територіальних громадах – це надійна сила оборони, яка у випадку подальшої ескалації повномасштабного вторгнення росії стане на захист кожного населеного пункту.

Відтак, постійна комунікація військової адміністрації із добровольчими формуваннями та командирами є дуже важливою під час війни, аби вони завжди були забезпечені усім необхідним і готовими до викликів.

У ній взяли участь представники Львівської РВА Львівська районна державна адміністрація, 125 окрема бригада територіальної оборони Збройних сил України, командири добровольчих формувань та актив ДФТГ.

Зокрема, під час зустрічі обговорили:

матеріально-технічне забезпечення ДФТГ;

вишколи для добровольців;

пріоритетні проблеми.

Також добровольців громад нагородили грамотами, подяками та цінними подарунками.

Працюємо разом задля Перемоги!