k2FtbBdWr1

До уваги аграріїв: 5 липня відбудеться земельний аукціон з продажу прав оренди земельних ділянок

У понеділок, 5 липня, відбудеться земельний аукціон з продажу прав оренди  2 земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної форми власності.

 Пропоновані ділянки для  ведення товарного сільськогосподарського виробництва розташовані:

– на території Грабовецько-Дулібської територіальної громади (Гірненська с. р.) Стрийського району.Площа ділянки, що пропонується на торгах – 4,00 га. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою становить 9489,59 грн http://torgy.land.gov.ua/auction/lot-card/69043.

– на території Грабовецько-Дулібської територіальної громади (Довголуцька с. р.) Стрийського району.Площа ділянки, що пропонується на торгах – 7,78 га. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою становить 8065,30 грн http://torgy.land.gov.ua/auction/lot-card/69034.

Місце проведення торгів: Львівська область, Стрийський район, с. Грабовець, вул. Лопатинського, 141, (приміщення Народного дому). Початок земельних торгів о 12.20 год. Реєстрація учасників земельних торгів в день проведення з 10:00 год до 12:00 год.

«Аукціон є відкритим та прозорим способом продажу прав оренди на наявні вільні земельні ресурси територіальної громади, а надходження коштів до місцевих бюджетів дасть можливість вкладати їх в економіку населених пунктів та сільське господарство», – зазначила директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Тетяна Гетьман.

Останній день прийому заявок –  29 червня до 17:00 год.