k2FtbBdWr1

До уваги представників бізнесу: освітній курс “Школа експортера – рівень BASIC”

За ініціативи Львівської обласної державної адміністрації спільно з Львівською торгово-промисловою палатою, НУ “Львівська Політехніка” та Асоціацією Професійних Митних Посередників у період з 5 жовтня по 2 листопада 2021 року проводитиметься комплексний освітній курс “Школа експортера – рівень BASIC”. Основна мета проведення курсу – допомога малому та середньому бізнесу, який розпочинає розвиватись в експортному напрямку, в освоєнні основ зовнішньоекономічної діяльності та набуття практичних навичок виходу на зовнішні ринки.

В рамках курсу передбачено 8 інтенсивних тренінгів на наступні теми: з чого починається експорт, як перевірити готовність компанії до експорту, як обрати ринок та споживача, що таке канали збуту, в чому запорука успіху компанії під час експансії за кордоном, умови сертифікації, особливості експортних контрактів, культура ведення переговорів, митні режими. Заняття відбуватимуться з 5 жовтня по 2 листопада, вівторок та четвер, з 11:00 до 13:00, за адресою: місто Львів, Стрийський парк, 14, Львівська ТПП.

Освітній курс “Школа експортера – рівень BASIC” є безоплатним. По завершенню курсу учасники отримають сертифікати.

Зареєструватись на проходження освітнього курсу “Школа експортера – рівень BASIC” можна за посиланням: https://forms.gle/tec3GDashebyvnQH8 до 28 вересня 2021 року включно. Детальну програму “Школа експортера – рівень BASIC” буде надіслано додатково.

У разі виникнення додаткових питань просимо звертатись у сектор з питань підтримки експорту управління промисловості, підприємництва та інвестиційної політик департаменту економічної політики облдержадміністрації за тел.: (032) 261-27-13.