До уваги водіїв: через міст поблизу села Гайок перекриють рух автотранспорту

Рух через міст на дорозі Н-17 ПЕРЕКРИВАЮТЬ.

З 7:00 25 квітня 2023 року перекривають рух автомобільного транспорту через мостовий перехід на автомобільній дорозі Н-17 Львів – Радехів – Луцьк через річку Західний Буг поблизу с. Гайок.

Місце на карті: bit.ly/bug_bridge

Перекриття зумовлене виробничою необхідністю у подальшому виконанні робіт підрядною організацією з реконструкції переправи. А саме:

– влаштування підходів до споруди;

– заміни водоперепускної труби;

– демонтаж тимчасового моста та підходів до нього;

– влаштування гідроізоляції та водовідведення;

– укладання конструктивних шарів асфальтобетонного дорожнього покриття;

– влаштування зовнішнього освітлення;

– встановлення перильного огородження;

– проведення заходів з безпеки дорожнього руху.

Схема об’їзду мостового переходу через річку Західний Буг на дорозі Н-17 Львів – Радехів – Луцьк:

🔸 для легкових транспортних засобів загальна маса яких менше 5 тонн:

по Т-14-10 Броди – Червоноград від Радехова до Червонограда, далі по Р-15 Ковель – Володимир-Волинський – Червоноград – Жовква до міста Великі Мости, по О160601 Рава-Руська – Гайок до селища Добротвір і до села Гайок та у зворотному напрямку;

🔸 для вантажних транспортних засобів, загальна маса яких більше 5 тонн:

М-06 Київ-Чоп по ділянці Малі Підліски – Буськ, Т-18-06 Рівне – Млинів – Берестечко – Буськ – Перемишляни по ділянці Буськ – Лопатин, Т-14-10 Броди – Червоноград по ділянці Лопатин – Радехів та у зворотному напрямку.

❗️Прохання до водіїв враховувати цю інформацію при плануванні маршруту, а також звертати увагу на встановлені тимчасові дорожні знаки.

Про зняття обмежень повідомимо додатково.

50°08’45.4″N 24°23’55.1″E · Ukraine